Élő tudósítás: CFR – Temesvár

Sziasztok! Köszöntünk mindenkit a Kolozsvári CFR soron következő bajnoki mérkőzésén. Hajrá CFR!

Kolozsvári CFR – Temesvári FC 2 – 0
Ruiz, 5. perc; Dubarbier, 73. perc

VÉGE! A szlovák bíró lefújta a találkozót, 2-0 -ra nyert a CFR! Megvan a három pont! Nagyon kellett!

A CFR teljesen elaltatta a játékot, amint látszik, az ellenfelét is.

86. perc Maghera a bajnokság gólját lőhette volna, centikre volt tőle: mellé ollózott 12 m-ről.

A CFR szurkolóinak játszik az utolsó percekben, szebbnél szebb cselezgetéseket mutatnak a vasutasok.

Felfrissitette támadósorát Conceicao, szükség lesz a frissitésre a hajrában, a Temesvár nem adja könnyen bőrét.

79. perc Csere a CFR-nél: Ruiz-Traore

79. perc Karamian ívelését Maghera hálóba fejelte, de szabálytalankodott a kapus felett, érvénytelenitik találatát

77. perc Csere a Temesvárnál Rusics-Bucur

73. perc Góóllll!!!A CFR megduplázta előnyét – Dubarbier előbb kihagy egy nagy lehetőséget, utána nem kegyelmez és a bal felsőbe vágta Ruiz passzát

67. perc kettős helyzetet hagy ki Temesvár: Stancu és Bucur 2 méteres lövését is háritotta Claro

63. perc Culió sarokbeadását Ruiz fejelte fölé 7 méterről

59. perc Bucur folytatja első félidei formáját, ismét hatalmas ziccert hagy ki a bajnokság gólkirálya – csak így tovább, Bucur barátom

58. perc Kettős csere a Temesvárnál Abiodoun-Curtean, Nibombe-Parks

Góóóól!! Vezet a CFR!!!! 50. perc Peralta mesterien tálalt Ruiz elé, aki védhetetlenül kilőtte a hosszú sarkot

47. perc Az első próbálkozás vendég oldalról érkezett: Cisovsky lőtt a kapu mellé

A szlovák bíró sipszavával elkezdődött a 2. félidő, taktikai csere a CFR-nél: Panin helyett Conceicao Dubarbiert küldte pályára

Vége az első félidőnek, gyengébb kezdet után megkaparták a vasutasok a játék fonalát, a nagy helyzeteket a vendégek hagyták ki.

A CFR uralja a félidő végén ellenfele térfelét, de képtelen komolyan veszélyeztetni Pantilimon kapuját

40. perc CFR újabb helyzete, Culio éles szögből kapura rúgja, Pantelimon kiüti szögletre

39. perc Újabb CFR helyzet, Pereira lövése fölé megy

Fél óra kellett, hogy életre keljen a CFR, levezettek egy-két jó akciót, de a helyzetek hiányoznak

30. perc Kavarodást a temesvári 16-ban Culió próbált kihasználni, de csúnyán keresztbe lőtt

28. perc Tony 16-ba ívelt labdája Pereirához jut, aki kiszorított helyzetből próbálkozott, eredménytelenül

Az első 25 perc alapján a Temesvár veszélyesebb, de egyelőre a mérkőzés döntetlenre áll.

21. perc Peralta a 16-os széléről gurított kapura, a kapus könnyeden védett

12. perc – Bucurt indították társai, de a kapus gyorsabb volt és mentett a támadó előtt

A Temesvár sokkal veszélyesebb, Bucur eddig eljátszott a CFR védelmével.

6. perc – A CFR védelme ismét elalszik, újabb óriás Temesvár helyzet, szerencse, hogy Bucur a kaput is kicselezte volna, végül Galiasi mentett

4. perc – A mérkőzés első nagy helyzete: Bucur hagyta ki a kihagyhatatlant, Claró védte lövését

1. perc – Pereira már az 1. percben célba vette a vendégek kapuját, de fölé lőtt

Kezdőcsapatok:
CFR: Nuno Claro – Panin, de Sousa Galliasi, Alcantara, Tony – Dani, Peralta, Pereira, Culio – Mara, Ruiz
Temesvár: Pantilimon – Latovlevic, Nibombe, Luchin, Stancu – Artiom Karamyan, Cisovsky, Borbely, Agunbiade – Magera, Bucur

Sallai Lóránd és Killyéni András

~ Szerző: Lóránd - 2009/05/06.

Egy hozzászólás to “Élő tudósítás: CFR – Temesvár”

1. Szép játékot produkált a CFR a második játékrészben és megérdemelten szerezte meg a három pontot. Az első félidőt inkább felejtsük el. Hajrá CFR!!!